Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8734
Stary 08.08.2013, 10:24
Wilk nigdy nie podkreślał swojej przynależności do Wisły, wręcz przeciwnie mówił, że to tylko kolejny przystanek w jego karierze i zawsze chciał opuścić kraj i wyjechać na zachód więc nie wiem skąd spina, że Wilk to jakiś zdrajca
Odpowiedz cytując