Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8731
Stary 08.08.2013, 10:18
Proponuje przenieść się z dyskusją o panu Wilku tutaj http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=229&page=292 pewnie mnie admin zaraz walnie w łeb ale to już nie jest nasz zawodnik.
Odpowiedz cytując