Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 08.08.2013, 10:05
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Może i ma takie prawo ale ile jest zakładów pracy co ludzie sami godzili sie na to aby chodzić 4dni a nie pieć aby nikogo nie zwalniać? to jest solidarność i odpowiedzialność. a nie czaruś laluś powie że mu za 3 miechy wisza kasę i sie obrazi!. a niech spierdala. Czy Wisła mu nie płaci bo nie chce czy nie płaci bo nie ma? swoją droga łysego barana juz dawno powinni za to wyrzucić z roboty i pociagnąć do odpowiedzialności za narażenie firmy na straty!

Piszę o kasie bo sam wspomniałeś jaki to on biedny jest wieć chciałem Ci uświadomić że nie jedna rodzina przez swoje pokolenie nie zarobi tyle co on sam!
To ze sie ludzie godzili, to jest ich sprawa. Nie obliguje to wszystkich dookola, zeby robili to samo. Bo niby z jakiej racji?

Nic mnie nie obchodzi "nie jedna rodzina" i ile zarobi. Kazdy zarabia tyle, ile sobie wynegocjuje, nie wzbudza we mnie lez wzruszenia to co piszesz. Ojciec tej rodziny mogl wybrac inny zawod i moze mialaby lepiej, moze gorzej. Ojciec rodziny Wilkow wybral bycie pilkarzem, dobrze na tym wyszedl i to nie znaczy, ze ma sie zrzec tego, co sobie wypracowal tylko dlatego, ze inni maja gorzej. Pieprzony socjalizm i rownosc spoleczna ciagle tkwi w Polaku... Ale to material na osobna dyskuje.
Odpowiedz cytując