Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8727
Stary 08.08.2013, 10:01
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Żyjesz w oderwanym świecie. Czcisz ideały, które wkrótce wyginą. Piłka nożna to jest potężny biznes i olbrzymie pieniądze do zarobienia. Podejrzewam, że w Deportivo zarobi zdecydowanie więcej niż we Wiśle. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Z resztą jak można oczekiwać przywiązania do barw klubowych od najemnika kupionego z Kielc. Zejdźmy na ziemię. ;-)
ktory na samym poczatku podkreslal, ze Wisle traktuje jako trampoline do lepszego swiata
Odpowiedz cytując