_ukoL napisał(a):

|
Żyjesz w oderwanym świecie. Czcisz ideały, które wkrótce wyginą. Piłka nożna to jest potężny biznes i olbrzymie pieniądze do zarobienia. Podejrzewam, że w Deportivo zarobi zdecydowanie więcej niż we Wiśle. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Z resztą jak można oczekiwać przywiązania do barw klubowych od najemnika kupionego z Kielc. Zejdźmy na ziemię. ;-)
|
ktory na samym poczatku podkreslal, ze Wisle traktuje jako trampoline do lepszego swiata
