Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8724
Stary 08.08.2013, 09:55
No i co? Dostaje milion rocznie, kontrakt ma na 5 lat. Ale po co mu placic caly, przeciez w rok dostal tyle, ze ma zamknac pape i koniec? Dziecinada. Albo respektujemy umowy, albo nie. Nie ma znaczenia czy ma milion w rok, czy 2000 miesiecznie, nie ma znaczenia ile normalny czlowiek musi na to pracowac. NIE MA ZNACZENIA. Ja zarabiam polowe z tego co moj jeden znajomy i dwa razy tyle co drugi. Czy w zwiazku z tym moj pracodawca moze uznac, ze zarobilem juz duzo i do konca roku mi nie placic? A moze pracodawca tego bogatszego ziomka? Beke mam z takich piewcow sprawiedliwosci spolecznej jak ty.

Nalezy mu sie kasa za caly kontrakt, koniec kropka. Ma prawo odejsc z uwagi na zaleglosci, to z niego korzysta.
Odpowiedz cytując