AOT napisał(a):

Wlasnie tu tkwi problem kibica. Nam sie zawsze tak wydaje, czasem grajki jeszcze mowia rzeczy, ktore to potwierdzaja, ale jak przychodzi do podjecia decyzji, to jest jak jest. Takiego podejscia musimy sie wyzbyc (nawet wobec tych, ktorzy wydaja sie najwierniejsi) i swiat bedzie prostszy, a zycie mniej bolesne.
|
Tylko takie podejście jest normalne na całym świecie. W każdym klubie jest zawodnik (grupa zawodników), z którymi kibice mocno utożsamiają klub. Poprzez walkę, zaangażowanie, gesty czy słowa. I tak pewnie będzie jeszcze bardzo długo. Więc mimo wszystko pod tym względem nie wydaje mi się żeby świat był prostszy w najbliższej przyszłości
