KoPer napisał(a):

piwo dla Ciebie.
w 100% zgadzam się z tym co napisane powyżej.
Jovanoviciovi czy Chavezovi też zalegają z kasą ale jakoś oni nie uciekają, a mogliby postąpić jak genkov. Po prostu wydawało się, ze dla Wilka Wisła to coś więcej nić tylko pięć liter
|
Wlasnie tu tkwi problem kibica. Nam sie zawsze tak wydaje, czasem grajki jeszcze mowia rzeczy, ktore to potwierdzaja, ale jak przychodzi do podjecia decyzji, to jest jak jest. Takiego podejscia musimy sie wyzbyc (nawet wobec tych, ktorzy wydaja sie najwierniejsi) i swiat bedzie prostszy, a zycie mniej bolesne.
