Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 08.08.2013, 09:13
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
To wytłumacz mi bo z tego co czytałem na forum to Cupiał nie może poprostu brać kasy z telefoniki i przelewać dla Wisły,zresztą podobnie mówił Bednarz w wywiadzie przed kilkoma miesiącami,czyli muszą być jakieś ograniczenia .Teraz kwestia kasy za reklame najlepsze kluby otrzymują po 3-4 miliony a Cupiał nagle może przelać 10 milionów za reklame dla Wisły?
Oczywiście, że nie może przelać Wiśle kwoty z kosmosu. Prawo spółek handlowych mu na to nie pozwala. Jest na to paragraf, a mianowicie "działanie na szkodę spółki".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując