cfa napisał(a):

|
Tylko do końca się nie dowiesz jak Jacuś z Czrusiem sie dogadywali. Czy na spłatę zaległości za 2 miesiące czy na całośc. Bo jak na całośc to o szacunku nie ma co pisac.
|
A po huja mieli by się tak ustawiać skoro miał ważny kontrakt? Tobie by dzentelmenska umowa wystarczyła ? Mi napewno, Potrzebował na alimenty lub wyprawę na marsa? Judasz czekał na termin i s.......ił spod topora Smudy.
Jeszcze bym zrozumiał 8-9 miesięcy ok..bez perspektyw na spłatę. Ale w tym przypadku wykorzystał termin zwłoki i s.......ił.
Doskonale Wiedział po co i jaki będzie tego skutek.
Niebawem kopacz wróci do Polski odbudować się , z podkulonym ogonem lecz pełną fotek kartą pamięci 16 GB.
Krata piwa w ciemno, że zagra w koronie lub posożydach.