Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 08.08.2013, 09:08
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tylko do końca się nie dowiesz jak Jacuś z Czrusiem sie dogadywali. Czy na spłatę zaległości za 2 miesiące czy na całośc. Bo jak na całośc to o szacunku nie ma co pisac.
A po huja mieli by się tak ustawiać skoro miał ważny kontrakt? Tobie by dzentelmenska umowa wystarczyła ? Mi napewno, Potrzebował na alimenty lub wyprawę na marsa? Judasz czekał na termin i s.......ił spod topora Smudy.

Jeszcze bym zrozumiał 8-9 miesięcy ok..bez perspektyw na spłatę. Ale w tym przypadku wykorzystał termin zwłoki i s.......ił.
Doskonale Wiedział po co i jaki będzie tego skutek.

Niebawem kopacz wróci do Polski odbudować się , z podkulonym ogonem lecz pełną fotek kartą pamięci 16 GB.
Krata piwa w ciemno, że zagra w koronie lub posożydach.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.08.2013 o godz. 09:23.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując