Griszka30KR napisał(a):

Słuchaj sam sie dupnij.Ja o zarzadzaniu ,a Ty o tradycjach.....
Widac ,ze inteligencja od Ciebie nie bije.
Jak zaczniesz byc Sharks'em (tak do nicku),to wtedy zacznij sie odzywac...
|
Sam napisałeś że przez zarządzanie stajemy się klubikiem..dobrze ci odpisał.