SharksiK napisał(a):

Przetrwaliśmy wojne, komunę, stan wojenny, gwardyjstwo, Giertycha a ty myślisz że przez Bednarza zaczynamy być "klubikiem"?
Dupnij się w łeb i myśl zanim palniesz ponownie jakimś smrodem.
Zarządzać to sobie można sprzątaczkami, kopaczami czy długami. Krakowski Klub, wiara, tradycja , Biała Gwiazda... zawsze była, jest i po wieki będzie Wielka, bez względu na robaczki które srają gównami na miarę swoich możliwości..
|
Słuchaj sam sie dupnij.Ja o zarzadzaniu ,a Ty o tradycjach.....
Widac ,ze inteligencja od Ciebie nie bije.
Jak zaczniesz byc Sharks'em (tak do nicku),to wtedy zacznij sie odzywac...
