Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8713
Stary 08.08.2013, 08:32
a kto wykładał za wilka pieniądze ?

I tak na marginesie. Nie posiłkuj się tą stroną w sprawach Wisły. Nawet gdyby klub miał złote jajko to ten pudelek zjebali by Bednarza, że nie sprzedał wczoraj jak złoto było w cenie, czym swoją głupotą nazraził klub na straty.
A następnie ujawniając słabą próbę jajka, wyśmiano by klub ...nie wszystko złoto co się świeci, Smudę obarczono by konsekwencjami a nasz skauting wezwano do lepszej penetracji Gęsi, jak to ma się w przypadku ekipy Leśniodarskiego.

Po sprzedaży złotego jajka i uzyskaniu dużej kwoty ku zaskoczeniu wszystkich klub został by zdemolowany z tytułu niegospodarności. Portal nie potrafił zrozumieć jaki sens było sprzedawać jajo jeśli kasa poszła na spłatę zadłużenia? Wyliczono, że klub sam sobie winien sytacjii w jakiej się znalazł i tylko od kiedy napisano artykuł klub stracił 3zł za notowaniem Nowojorskiej Giełdy.
Zapytano Smudę, czy ma dołożyć różnicę?. Oczywiście Franiu burak i golas miał ale nie dał bo nie miał na to by dać. Zresztą Krakusy słyną z skąpstwa, Wisła tym bardziej...Dzięki Bogu Janek Urban miał drobne 3zł w potrfelu będąc przejazdem po Krakowie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.08.2013 o godz. 08:37.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując