weszlo.com napisał(a):
Wisła aktualnie nie jest bogatym klubem, więc tym dziwniejsze, że nie chciała na piłkarzu zarobić. A mogła. Nie tak dawno miała okazję sprzedać Cezarego Wilka, ale nawet nie podjęła rozmów, bo najważniejsze było dla niej, żeby zawodnik zrzekł się części zaległych pieniędzy. Do wyjęcia była niezła mimo wszystko sumka, przekraczająca pół miliona złotych.
Ale nie - Wisła zamiast rozliczyć się z Wilkiem i wziąć godziwe pieniądze, wolała być "cwana". No i taka jest teraz "cwana", że piłkarz właśnie szykuje się do wyjazdu do Hiszpanii, wypłacić mu będzie trzeba wszystko co do grosza (a może jeszcze dodatkowe odszkodowanie - to zawsze jest rozpatrywane indywidualnie), a pół miliona z niezłym hakiem zostało spuszczone w kiblu. Jeśli Wisłę stać na takie gierki, to tylko gratulować: jednak Cupiał musiał szeroko odkręcić kurek. Ale jeśli nie stać, to ktoś tu zaliczył kompromitującą wpadkę.
|
http://www.weszlo.com/news/15899-Nie...Jacka_Bednarza
Bednarz ma chyba mocna pozycje u Cuapial bo jak dla mnie to powinien wczoraj zostac wy.......ony w trybie natychmiastowym.