iiYama napisał(a):

Wilka ponoć tylko testy medyczne dzieła od podpisania umowy z Deportivo.
Widać czarno na bialym, że s.......ił i wykorzystał ku temu problemy klubu i furtkę jaka mu się nadarzyła za namową swojego menago.
Bednarza bym nie posądzał o błędy w sztuce.
Mogło być i tak, że się z Wilkiem dogadali co do spłat należności. W międzyczasie zmieniły się okoliczności. Tzn. przyszedł Smuda któremu z piłkarzem nie po drodze i Wilk kazał menago szukać klubu. Pojawiło się Deportivo i piłkarz perfidnie wykorzystał przepisy by rozwiązać umowę.
|
Wlasnie Bednarz jest odpowiedzialny za to, że probowal wstrzlic sie dokładnie w 3 meisiace zaleglosci. Mogli mu dac wiecej i go sprzedac. Posilkuje sie info stad
http://www.weszlo.com/news/15893-Cez...ntrakt_z_Wisla i stad
http://www.weszlo.com/news/15899-Nie...Jacka_Bednarza