Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8712
Stary 08.08.2013, 07:59
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Wilka ponoć tylko testy medyczne dzieła od podpisania umowy z Deportivo.

Widać czarno na bialym, że s.......ił i wykorzystał ku temu problemy klubu i furtkę jaka mu się nadarzyła za namową swojego menago.

Bednarza bym nie posądzał o błędy w sztuce.

Mogło być i tak, że się z Wilkiem dogadali co do spłat należności. W międzyczasie zmieniły się okoliczności. Tzn. przyszedł Smuda któremu z piłkarzem nie po drodze i Wilk kazał menago szukać klubu. Pojawiło się Deportivo i piłkarz perfidnie wykorzystał przepisy by rozwiązać umowę.
Wlasnie Bednarz jest odpowiedzialny za to, że probowal wstrzlic sie dokładnie w 3 meisiace zaleglosci. Mogli mu dac wiecej i go sprzedac. Posilkuje sie info stad http://www.weszlo.com/news/15893-Cez...ntrakt_z_Wisla i stad http://www.weszlo.com/news/15899-Nie...Jacka_Bednarza
Odpowiedz cytując