Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7031
Stary 08.08.2013, 06:56
Cytat:
Niestety, nie udało się. Myślałem , że wikingowie poważniej podejdą do meczu. Wyszkoleniem technicznym każdy zawodnik przewyższał kopaczy Legii. W Legie wpompowano 100 mln a graja jak za 10 mln. Prezio Leśnoworski chyba obgryzł wszystkie paznokcie wczoraj bo w każdej chwili groziła klapa. Zespół z końca tabeli ligi norweskiej, kompletnie bez formy i grając w 10 zamknął w zamku hokejowym tą lansowaną w mediach "kosmiczną drużynę", która sprawdza się w buraczanych meczach z Podbeskidziem czy Widzewem. Co by nie powiedzeć to wyjatkowo łatwa drogę ma Legia, najpierw amatorzy z Walii a teraz prawie drugoligowcy z Norwegii.
To bardziej świadczy o naszej lidze niż o Legii. Legia w TME ma bilans 3 zwycięstw na 3 mecze i bilans bramkowy 12:1. Człowieku ochłoń. Europa nam odjechała i trzeba ją jak najszybciej gonić!
Odpowiedz cytując