Wyświetl pojedynczy post
Waldonis
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7026
Stary 07.08.2013, 23:20
Mój zespół awansował do kolejnej fazy , nie były to piękne mecze , ale w piłce nie chodzi o piękno, tylko o efekt końcowy . Jutro ściskam kciuki za resztę drużyn ( tak wiem jestem odmieńcem , który jest jakiś dziwny bo kibicuje innym ) wierzę , że pokażą charakter i walkę na boisku . Śląsk jak strzeli bramkę w Belgii awansuje , nie wierzę , że Brugia zapakuje im 3 gole , Lech ma najłatwiejszego rywala i jak ich nie powiezie u siebie będzie szydera na całą Polskę , a chyba tego żaden kibic by nie zdzierżył . I szkoda w tym wszystkim was , Wisły Kraków co ostanimi latami potykaliście się w bojach europejskich , a teraz musicie oglądać to z trzeciej perspektywy . Tak sobie myślę Legia , Lech , Śląsk , Wisła to powinny być drużyny eksportowe , co reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej , niestety w waszym przypadku waszym problem jest BC !
Odpowiedz cytując