Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7025
Stary 07.08.2013, 23:15
Mecz nędza, ale jak ktoś tu wcześniej pisał to jedno molde wydało więcej na transfery niż cała nasza ekstraklasa...
LE to i tak sukces. Może będzie jeszcze większy fart to i LM. Po grze jak teraz to trzeba się cieszyć z LE.
Odpowiedz cytując