Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
7025
07.08.2013, 23:15
Mecz nędza, ale jak ktoś tu wcześniej pisał to jedno molde wydało więcej na transfery niż cała nasza ekstraklasa...
LE to i tak sukces. Może będzie jeszcze większy fart to i LM. Po grze jak teraz to trzeba się cieszyć z LE.
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy