Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7022
Stary 07.08.2013, 22:29
Legia zagrała słabo. Zawodnicy chyba zapomnieli, że el.LM to nie polska liga, gdzie przed oddaniem strzału można sobie przyjąć piłkę, popatrzeć i dopiero uderzyć. Dziś było mnóstwo takich sytuacji gdzie aż prosiło się o oddaniem strzału z pierwszej piłki ale niepotrzebne przyjęcia powodowały, że piłki zatrzymywały się na graczach Molde.
Jednak awans awansem i Legia ma przed sobą jeszcze co najmniej 8 spotkań w pucharach. Widać też, że Urban nie potrafi wycisnąć nic z tej drużyny ponad golenie frajerów w polskie lidze. Jest po prostu słabym trenerem tak jak każdy coach z Polski.
Odpowiedz cytując