|
Mecz z Jagiellonią nie będzie dla nas spacerkiem o czym świadczą dotychczasowe występy drużyny z Białegostoku w tym sezonie , ale chyba stać nas na wygraną przy Reymonta i tego oczekuję w piątek.
Liczę też ,że Paweł przybliży się do klubu "100" co najmniej o jedno trafienie,
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|