Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7020
Stary 07.08.2013, 22:19
marysinski napisał(a):Wyświetl post
A może się okazać tak jak 2 lata temu, ledwo wywalczony awans w Gaziantepsporem, a później niespodzianka ze Spartakiem. Mistrza zdobyli, zeszło z nich ciśnienie, walą w lidze jednego po drugim. Tak wygrywali z ogórami, ale z nimi też trzeba wygrywać. Może być tak jak dwa lata temu ze Spartakiem...
Takie ogory... lepiej sobie sprawdźcie za jakie pieniądze potrafią ściągnąć gracza a za jakie Legia.
Odpowiedz cytując