marysinski napisał(a):

|
A może się okazać tak jak 2 lata temu, ledwo wywalczony awans w Gaziantepsporem, a później niespodzianka ze Spartakiem. Mistrza zdobyli, zeszło z nich ciśnienie, walą w lidze jednego po drugim. Tak wygrywali z ogórami, ale z nimi też trzeba wygrywać. Może być tak jak dwa lata temu ze Spartakiem...
|
Takie ogory... lepiej sobie sprawdźcie za jakie pieniądze potrafią ściągnąć gracza a za jakie Legia.