Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20491
Stary 07.08.2013, 22:09
Gin napisał(a):Wyświetl post
Wisła dostała odpowiedz z PZPN ze Wilk może rozwiazac kontrakt z Wisłą , Cupiał się w....ił nieziemsko , że go nikt nie poinformował , może być ciekawie , pewnie będą roszady w RN lub w Zarzadzie
To dopiero pół informacji się potwierdziło zobaczymy czy faktycznie będą zmiany w zarządzie
Odpowiedz cytując