Gin napisał(a):

|
Wisła dostała odpowiedz z PZPN ze Wilk może rozwiazac kontrakt z Wisłą , Cupiał się w....ił nieziemsko , że go nikt nie poinformował , może być ciekawie , pewnie będą roszady w RN lub w Zarzadzie
|
To dopiero pół informacji się potwierdziło zobaczymy czy faktycznie będą zmiany w zarządzie