|
No to Legia doczołgała się do kolejnej rundy i zapewniła sobie start w LE. No cóż, dwa remisy z ogórami chwały nie przynoszą, ale fakty są takie, że Legia i Molde to zespoły na podobnym poziomie i o awansie zdecydowało szczęście. Ale L to rzeczywiście na wykwalifikowany zarząd, który chciał opchnąć Kuciaka do Belgii. To dzięki temu człowiekowi grają dalej. W piątek losowanie, zobaczymy. Może być tak, że jak będą pewni tej LE to powalczą z wyżej notowanym i przede wszystkim lepiej zagrają. Jutro wszyscy trzymamy kciuki za Śląska !!!
|