|
Żaden mecz nie będzie dla nas łatwy. Nie spodziewam się finezyjnej gry, jednak w porównaniu do zeszłego sezonu gra nie jest taka zła jakiej spodziewaliśmy się. Spodziewam się, że przez większość meczu będzie to kopanina w środku boiska, ale kilka sutyacji zapewne stworzymy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|