Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7009
Stary 07.08.2013, 21:41
wwf napisał(a):Wyświetl post
Legia jak przystało na klasową drużynę bez problemów awansuje. Dziś u siebie spokojne, wyrachowane, przewidywane 0-0 i dzięki strzelonej bramce na wyjeżdzie Legia przechodzi dalej.

Legia na piękną gre ma czas w LM. Teraz trzeba przejść eliminacje bez większych problemów, nerwów i strat, a póżniej już w samej grupie pokażą piękną piłkę.

Leśniodorski na prezesa PZPN, Urban na trenera kadry....................Hiszpanii, bo polska piłka nie zasługuje na takiego maga i cudotwórcę.


EDIT:
Temu kto pozwolił odejść Ljuboi mogę wręczyć medal.
Serb co by nie mówić robił grę w ataku. Miał świetną technikę. I może w lidze olewał ale jak przychodziło grać w pucharach to robił różnicę.
No ale najwidoczniej w Legii uznano że skoro w lidze nie widać różnicy między Ljuboją a Saganowskim to po co przepłacać.
Tylko że polska liga to nie puchary.
Nie przesadzaj, wyrachowania im starczyło dopóki Norwegowie nie zaczęli grać odważniej, a i tak wynikało to głównie z braku zupełnego pomysłu na atak pozycyjny.
Ale fajnie bo mamy już jedną drużynę w fazie grupowej LE, może coś tam zapunktują do rankingu, a i będzie co oglądać do grudnia bo jednak rok temu bez polskiej drużyny ten puchar nie był tak atrakcyjny.

Co do Ljuboji to nie masz racji. Wg. tego co powiedziała "włochata klata" on nic tej drużynie nie dawał i w ogóle gdyby nie Legia to Ljuboja nic by w swojej karierze nie wygrał.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując