|
Legia jak przystało na klasową drużynę bez problemów awansuje. Dziś u siebie spokojne, wyrachowane, przewidywane 0-0 i dzięki strzelonej bramce na wyjeżdzie Legia przechodzi dalej.
Legia na piękną gre ma czas w LM. Teraz trzeba przejść eliminacje bez większych problemów, nerwów i strat, a póżniej już w samej grupie pokażą piękną piłkę.
Leśniodorski na prezesa PZPN, Urban na trenera kadry....................Hiszpanii, bo polska piłka nie zasługuje na takiego maga i cudotwórcę.
EDIT:
Temu kto pozwolił odejść Ljuboi mogę wręczyć medal.
Serb co by nie mówić robił grę w ataku. Miał świetną technikę. I może w lidze olewał ale jak przychodziło grać w pucharach to robił różnicę.
No ale najwidoczniej w Legii uznano że skoro w lidze nie widać różnicy między Ljuboją a Saganowskim to po co przepłacać.
Tylko że polska liga to nie puchary.
EDIT 2:
Oczywiście pierwsza część postu to ironia i naśmiewanie się z Warszawskich nieomylnych działaczy którzy tak będą tłumaczyć 0-0 ze słabymi Norwegami. Po co mieliśmy wygrywać , skoro 0-0 wystarczyło do awansu.
Ostatnio edytowane przez wwf : 07.08.2013 o godz. 22:04.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|