Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.08.2013, 20:37
Ogryzek zgadzam się. Jeśli będzie 1:0 to super, ale z drugiej strony czy cały sezon mamy być minimalistami? Wiadomo, mamy zespół jaki mamy, ale jestem przekonany, że jak sezon długi i męczący to kilka spotkań może, a nawet powinno im wyjść. Jeśli nie na własnym boisku, przy swojej publiczności to kiedy?
Po cichu liczę, że ten mecz może być właśnie tym, który im wyjdzie.

Gdyby było pewne 2:0, albo 3:1 wcale bym się nie obraził.
What's new?

Odpowiedz cytując