Przekonująco wygrać? Wygrajmy nawet 1-0 a będę szczęśliwy
Nie popadajmy w jakiś huraoptymizm bo nie mamy podstaw do tego. Mamy skład jaki mamy i każda wygrana będzie z tych wyszarpanych a nie przekonujących.
A wbrew pozorom wcale nie musi być łatwo w piątek.