|
Najgorsze jest to że traci na tych Bednarzowych działaniach wizerunek Białej Gwiazdy. Co miesiąc stajemy sie pośmiewiskiem co splendoru nam raczje nie przysparza.
Jak parchy się cieszą z rankingu medialności mimo polowy artykułów o byciu w dupie i korupcji, tak nam raczej nie o to chodzi, a wydaje się że teraz wyprzedzimy wszystkich pucharowiczów.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|