Bronex napisał(a):

|
A Bredniarz pewnie siedzi i myśli "Jakby się tego Jovanovicia jeszcze pozbyć?"
|
I myślę sobie, że ten żart jest jak najbardziej prawdziwy. Wisła chce zejść z kosztów na liście płac bez względu na konsekwencje wizerunkowe bo w klubie najnormalniej brak jest gotówki na wypłaty. Nikt nie myśli o kontraktach a jedynie o doraźnych potrzebach. Łysemu nie w głowie sprzedaż on potrzebuje natychmiastowego zejścia ze zobowiązań, gdyby było inaczej nawet absolutny dyletant spłacałby zawodnika w ratach z rozsądnym poślizgiem aby wyjąć mu z ręki argument o rozwiązaniu kontraktu z winy klubu. Bednarz jest winien lecz stokroć bardziej winien jest właściciel doprowadzający przez lata do takiej sytuacji.
Co do samego Wilka. Sympatii mu to nie przysparza ale nie będę go odsądzał od czci i wiary. Miał kontrakt, a teraz ma i być może w zasięgu lepszy w ciekawszym kraju więc wybrał egoistycznie. To klub nie wywiązał się ze zobowiązań bo do jego zaangażowania trudno mieć zastrzeżenia. Postawą na boisku i poza nim nie hańbił koszulki z Białą Gwiazdą. Wykorzystał moment więc nie miejmy za złe bo tak działa piłkarski biznes a jeśli klub chce być jego częścią to niech zatrudni profesjonalistów a nie dyletantów, którzy będą potrafili się w tym biznesie poruszać. Bednarz nim nie jest co wiemy od dawna.