Bronex napisał(a):

|
A Bredniarz pewnie siedzi i myśli "Jakby się tego Jovanovicia jeszcze pozbyć?"
|
No właśnie, jak się pozbyć piłkarza który był reklamowany na forum jako bardzo dobra przyszłościowa inwestycja Valxcsa. Smuda ustawia go na środek żeby trochę lepiej wyglądała jego gra. Olkowskiego z którego wtedy zrezygnowaliśmy w miejsce sporo droższego Serba oglądają od czasu do czasu chętni z Niemiec. O Jovanovica jakoś nikt nie pyta. (Kolejny drogi w utrzymaniu). Nadzieja w Smudzie że pozycja środkowego obrońcy będzie lepsza dla niego niż prawa obrona.
Panowie nie wiem skąd płacze nad Wilkami, Chavezami i innymi. Nikt ich nie chce, nas nie stać na utrzymanie piłkarzy którzy relatywnie do wysokości kontraktów nie dają aż tak dużo.... to zostaje tylko taki a nie inny sposób rozwiązania kontraktów. Darujmy sobie sentymenty, kiedy Wisła tonie żeby się utrzymać na powierzchni trzeba pozbyć się nawet w ten sposób piłkarzy jak brak chętnych na nich.