Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65470
Stary 07.08.2013, 19:55
Bronex napisał(a):Wyświetl post
A Bredniarz pewnie siedzi i myśli "Jakby się tego Jovanovicia jeszcze pozbyć?"
No właśnie, jak się pozbyć piłkarza który był reklamowany na forum jako bardzo dobra przyszłościowa inwestycja Valxcsa. Smuda ustawia go na środek żeby trochę lepiej wyglądała jego gra. Olkowskiego z którego wtedy zrezygnowaliśmy w miejsce sporo droższego Serba oglądają od czasu do czasu chętni z Niemiec. O Jovanovica jakoś nikt nie pyta. (Kolejny drogi w utrzymaniu). Nadzieja w Smudzie że pozycja środkowego obrońcy będzie lepsza dla niego niż prawa obrona.

Panowie nie wiem skąd płacze nad Wilkami, Chavezami i innymi. Nikt ich nie chce, nas nie stać na utrzymanie piłkarzy którzy relatywnie do wysokości kontraktów nie dają aż tak dużo.... to zostaje tylko taki a nie inny sposób rozwiązania kontraktów. Darujmy sobie sentymenty, kiedy Wisła tonie żeby się utrzymać na powierzchni trzeba pozbyć się nawet w ten sposób piłkarzy jak brak chętnych na nich.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując