buczo1985 napisał(a):

Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.
Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
|
daleko szukać nie trzeba Wisla - Korona 3-0 chyba w przed ostatniej kolejce poprzedniej rundy. Szkoda, że tak rzadko ma to miejsce w ostatnich miesiącach.
Obstawiam wygraną dwoma bramkami Wisły