Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.08.2013, 19:51
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.

Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
daleko szukać nie trzeba Wisla - Korona 3-0 chyba w przed ostatniej kolejce poprzedniej rundy. Szkoda, że tak rzadko ma to miejsce w ostatnich miesiącach.
Obstawiam wygraną dwoma bramkami Wisły
Odpowiedz cytując