Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.08.2013, 19:37
Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.

Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22?
What's new?

Odpowiedz cytując