arti napisał(a):


80 albo i więcej lat minęło jakbyś nie wiedział.
Kolejna bardzo przykra sytuacja w klubie, kolejny raz B robi z siebie idiotę, kolejny raz Wisła ośmieszona i upokorzona.
Może już wystarczy tego?
|
W tym poscie nie chodzilo o to zeby aktualni pilkarze grali za darmo.. nie zrozumiales przesłania.
Obejrzyj cały film, poczytaj troche o historii Wisly przed ktorymi Wilk mial szklane oczka.. ale jak sie okazalo bylo to falszywe spojrzenie.
Zero godnosci..