|
Mam dziwną pewność ze Chavez pójdzie do tego meksykańskiego klubu jeszcze w tym okienku oczywiście za free. Kiedy okaze się że złozył podobny wniosek jak Wilk? Jesteśmy zajebi.ście bogatym klubem i stac nas na rozdawnictwo piłkarzy z ważnymi kontraktami, albo ta łysa menda kupiła dyplom na bazarze Różyckiego i udaje prawnika. Kokoszka, Jovanic teraz Wilk bo nie piszę o studencie z Rumunii i 157 bramkarzach amatorach na testach. Kasa lekką ręką wyrzucona z powodu dyletanctwa łysego węża. Cupiał obudź się bo znów stalismy się pośmiewiskiem piłkarskiej Polski.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|