piter116 napisał(a):

|
Bardzo bym chciał, aby jedyną polską drużyną, która awansuje do kolejnej rundy był Śląsk. Obawiam się, że będzie zupełnie na odwrót i to niestety Amica i Legia wyjdą zwycięsko z dwumeczów. Obym się mylił.
|
Niestety mam takie samo przeczucie... :(