arti napisał(a):

|
....... kolejny raz Wisła ośmieszona i upokorzona.
|
Nie przesadzaj. Spory klubów z zawodnikami to rzecz raczej częsta i nie rzadko wykrywają piłkarze. Większy blamaż na pewno był z Sorinem. Myślę że wpadka z Wilkiem większa jest pod względem finansowym niż wizerunkowym. Tak naprawdę porażkę tą zauważą głównie kibice Wisły.