Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65464
Stary 07.08.2013, 18:21
arti napisał(a):Wyświetl post
....... kolejny raz Wisła ośmieszona i upokorzona.
Nie przesadzaj. Spory klubów z zawodnikami to rzecz raczej częsta i nie rzadko wykrywają piłkarze. Większy blamaż na pewno był z Sorinem. Myślę że wpadka z Wilkiem większa jest pod względem finansowym niż wizerunkowym. Tak naprawdę porażkę tą zauważą głównie kibice Wisły.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując