|
Oj coś mi się zdaje, że Bednarz jest na krawędzi .. Krakowski milioner jest jednak krakowskim centusiem a nerwowy to człowiek.
Powiem szczerze wolałbym żeby Jacko został ale błędów się już nazbierało .... a nie ja tu sponsorem.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|