|
Widzę że Wilk ma wielu obrońców wspierających go w jego postępowaniu.
No cóż każdy może mieć na ten temat swoje zdanie ,ale dla mnie nie do przyjęcia jest fakt ,że zawodnik w ten sposób postępuje w obliczu kryzysu w klubie i to bez znaczenia kto tą sytuację wywołał.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|