Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
65453
07.08.2013, 16:55
HEDu
napisał(a):
Wilk do ligi hiszpanskiej, dziwne. Myslalem, ze bardziej pasuje do Championship czy League One
optowal bym racze j i conajwyzej za League One
arbuz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arbuz
Znajdź inne posty napisane przez arbuz