|
moim zdaniem wilk slabo nadaje sie do kazdej ligi ktora reprezentuje wyzszy poziom niz nasza ekstraklasa.
Gosc moze i sie stara i wlada serce ale na tej pozycji potrzeba techniki dobrego podania i niezle uderzenie a nie tylko destrukcja takze zycze powodzenia w karierze ale niepodejrzewam aby nagle stal sie mocnym zawodnikiem w mocnej zachodniej druzynie co najwyzej pojedzie zarobic troche kasy.
|