Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65452
Stary 07.08.2013, 16:53
moim zdaniem wilk slabo nadaje sie do kazdej ligi ktora reprezentuje wyzszy poziom niz nasza ekstraklasa.

Gosc moze i sie stara i wlada serce ale na tej pozycji potrzeba techniki dobrego podania i niezle uderzenie a nie tylko destrukcja takze zycze powodzenia w karierze ale niepodejrzewam aby nagle stal sie mocnym zawodnikiem w mocnej zachodniej druzynie co najwyzej pojedzie zarobic troche kasy.
Odpowiedz cytując