kristos napisał(a):

Dla mnie Wilk odszedł w sposób nie przynoszący mu sympatii w środowisku kibiców Wisły.
Oczywiście nie pochwalam sytuacji w której pracodawca nie płaci pracownikowi ,ale są różne okoliczności w których może dojść do tego.
Dla mnie , to żegnam go bez żalu.
|
Sam mowił, ze Wisła dla Niego to tylko przystanek wiec juz po tym tekscie było wiadome, ze ma klub gdzies grał by sie wypromowac zreszta nie wiele mu to dalo. Niech idzie i sie kisi w 2 lidze hiszpanskiej, krzyz na droge