Molde zabrakło umiejętności żeby zamienić wszystkie sytuacje na gole, a Legia była - jak to polska drużyna - obsrana i bezradna na wyjeździe i mieli szczęście że zremisowali prezentując taki poziom.
W dzisiejszym meczu wydaje mi się, że będzie 1-1 i dogrywka, karne

Może tym razem Norwegom wpadnie gol z dupy, ?