Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 07.08.2013, 16:49
Molde zabrakło umiejętności żeby zamienić wszystkie sytuacje na gole, a Legia była - jak to polska drużyna - obsrana i bezradna na wyjeździe i mieli szczęście że zremisowali prezentując taki poziom.
W dzisiejszym meczu wydaje mi się, że będzie 1-1 i dogrywka, karne Może tym razem Norwegom wpadnie gol z dupy, ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.08.2013 o godz. 16:51.
..
Odpowiedz cytując