|
Bednarz mógł doskonale wiedzieć, że Wilk ma prawo rozwiązać kontrakt. To co mówi się mediom, a co na prawdę robi u nas w klubie to dwie różne rzeczy. Swoją drogą fajny sobie Bednarz znalazł sposób na pozbywanie się zbędnych piłkarzy (niepłacenie należności by popchnąć piłkarza do rozwiązania kontraktu). Szkoda tylko, że to wszystko kosztem reputacji klubu. Ale już wiele razy przekonaliśmy się w ostatnich miesiącach, że nikogo z zarządców ona nie obchodzi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|