|
Legia to niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu będzie brała udział w piątkowym losowaniu. Jednak myślę, że u siebie Legia wygra po wyrównanym meczu 2-1 lub 1-0. Co do Śląska to w Belgii będzie im piekielnie ciężko wywalczyć awans. Liczę jednak na powtórkę z dwumeczu z Dundee dwa lata temu. Lech jeśli chce awansować musi zagrać może nie jakoś rewelacyjnie, ale musi pokazać przynajmniej taką piłkę jaką grał z Honką. Wtedy powinni awansować, bo ten Żalgiris to naprawdę są ogóry.
|