|
Kolejna w te wakacje kompromitacja Bednarza, a tym samym Wisły. Jesli się piłkarzowi nie płaci to chyba normalne, że może rozwiązać kontrakt. Wilk dawał z siebie wszystko i nie można mieć do niego pretensji. Piłkarzem wybitnym nie był ale Stepanowic obecnie wyglada na zawodnika zdecydowanie mniej pożytecznego. Dzięki Czarek !!
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|