|
Dla mnie Wilk odszedł w sposób nie przynoszący mu sympatii w środowisku kibiców Wisły.
Oczywiście nie pochwalam sytuacji w której pracodawca nie płaci pracownikowi ,ale są różne okoliczności w których może dojść do tego.
Dla mnie , to żegnam go bez żalu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|