|
Bardzo bym chciał, aby jedyną polską drużyną, która awansuje do kolejnej rundy był Śląsk. Obawiam się, że będzie zupełnie na odwrót i to niestety Amica i Legia wyjdą zwycięsko z dwumeczów. Obym się mylił.
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez piter116 : 07.08.2013 o godz. 16:19.
|