Paweł napisał(a):

Nie.
1. Po co ktokolwiek miałby płacić nawet 300 000zł za Wilka, skoro wiedziałby, że może go mieć za darmo?
2. Sprzedając Wilka w taki sposób, dostałby on tylko zaległe pieniądze. Przy rozwiązaniu kontraktu z winy klubu dostanie zaległe pieniądze, oraz pensję do końca kontraktu.
To zależałoby tylko od dobrej woli samego zawodnika, czy chciałby się rozstać "pokojowo".
|
Kontrakt Wilka skończył się (uległ rozwiązaniu) z dniem dzisiejszym. Nie będzie dostawał pensji za następne miesiące.