Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8704
Stary 07.08.2013, 15:39
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nie.

1. Po co ktokolwiek miałby płacić nawet 300 000zł za Wilka, skoro wiedziałby, że może go mieć za darmo?
2. Sprzedając Wilka w taki sposób, dostałby on tylko zaległe pieniądze. Przy rozwiązaniu kontraktu z winy klubu dostanie zaległe pieniądze, oraz pensję do końca kontraktu.

To zależałoby tylko od dobrej woli samego zawodnika, czy chciałby się rozstać "pokojowo".
Kontrakt Wilka skończył się (uległ rozwiązaniu) z dniem dzisiejszym. Nie będzie dostawał pensji za następne miesiące.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując