Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65439
Stary 07.08.2013, 15:22
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Do dzisiaj miałem obojętny stosunek do łysego, ale po tym jak kolejny raz min. on nie dopatrzył oczywistej sprawy jestem za jego wyebaniem w trybie natychmiastowym...

To jest partactwo do kwadratu, chyba że celowe działanie, ale wątpię w to.

Łysy ma mniej wspólnego z prawem niż ja... są dwie opcje: 1. papier robił na KSWU zaocznie i jakiś sobowtór zdawał za niego egzaminy. 2. papier został opłacony - innych domysłów nie ma.
Jeżeli szprotson mówi prawdę (a nie widzę powodu dla którego miałby kłamać), to nie może doprosić się wyceny wynajęcia loży od 2,5 miesiąca. W ten sposób Wisła straciła pewnie pieniądze już za jeden mecz, a pewnie straci za więcej, bo nikt nie będzie czekał w nieskończoność aż łaskawie mu odpowiedzą.

W klubie jest burdel, który prowadzi do dużych strat finansowych i wizerunkowych. Jeżeli nie odpowiada za niego prezes, to kto?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując