Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65434
Stary 07.08.2013, 15:05
d napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w pewnym stopniu to postawa na boisku Wilka doprowadziła do tego stanu rzeczy, bo postawa to nie bieganie 90 minut bez sensu co tydzień.

Tylko Czarkowi nie płacili? Biedaczek, kozioł ofiarny.
c. napisał(a):Wyświetl post
Tak pracowali z Wilkiem na czele ze doprowadzili klub do takiego stanu w jakim jest (finanse)
przeciez to tylko i wyłącznie wina piłkarzy ze klub nie ma kasy.
Ta sama grupa piłkarzy zdobyła MP i dała nam wiele radości w Europejskich Pucharach. Rozumiem, że Wilk zachował się jak frajer, ale bez przesady...
Odpowiedz cytując