d napisał(a):

Właśnie w pewnym stopniu to postawa na boisku Wilka doprowadziła do tego stanu rzeczy, bo postawa to nie bieganie 90 minut bez sensu co tydzień.
Tylko Czarkowi nie płacili? Biedaczek, kozioł ofiarny.
|
c. napisał(a):

Tak pracowali z Wilkiem na czele ze doprowadzili klub do takiego stanu w jakim jest (finanse)
przeciez to tylko i wyłącznie wina piłkarzy ze klub nie ma kasy.
|
Ta sama grupa piłkarzy zdobyła MP i dała nam wiele radości w Europejskich Pucharach. Rozumiem, że Wilk zachował się jak frajer, ale bez przesady...